0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

EMEKLİ OLAN PERSONELE VEDA YEMEĞİ

  5.9.2017 tarihinde eklendi.     468 kez okundu.

 

       Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN, emekli olan belediye personeli için yemek organize ederek, verdiği hizmetler ve çalışmaları için teşekkür etti.
      Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN, belediyedeki görev süresini tamamlayarak emekliye ayrılan Garaj Sorumlumuz Veysel ĞÜNGÖRDÜ ile Zabıta Memurumuz İbrahim ARDUÇ için Belediye Garaj Bahçesinde yemek organize etti. Başkanımız Kemal ŞAHİN, emekliye ayrılan personeline yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek altın hediye ettiği geceye; Belediyenin mevcut birim müdürleri ile Belediye Personeli katıldı.
Başkanımız Kemal ŞAHİN, gecede yaptığı konuşmasında şunları söyledi; "Sizlere vefa duygumuzu göstermek, emeklerinize karşılık bir teşekkürde bulunmak adına bugün bir araya toplandık. Tüm zor şartlara rağmen gece gündüz çalışan, fedakârlık gösteren sizlere teşekkür ediyorum. Onurunla emekli olmuş sizlerin büyük emekleri bulunmaktadır. Sizlerin koyduğu taşların üzerine biz de taşlar dizerek ilçemiz adına güzel çalışmalar ortaya çıkarıyoruz. Bugüne kadar yaptığınız tüm hizmetler için tekrar teşekkür ediyor, emeklilik günlerinizde Aileniz ile birlikte sağlık sıhhat içinde güzel günler diliyorum dedi.”
       Daha sonra Belediye Personellerimiz Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN ile toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı