0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

TAŞERON İŞÇİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN

  12.1.2018 tarihinde eklendi.     570 kez okundu.

 

“TAŞERON İŞÇİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Belediye Başkanımız Sn. Kemal ŞAHİN, Hükümetimiz tarafından çıkarılan 696 sayılı Kanun Hükmündeki Kararname ile kadroya geçmek üzere gerekli evrakı ve doldurdukları formları ilgili birime sunmak için Belediyemize gelen çalışma arkadaşlarımızı tebrik ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN , Belediyemiz Toplantı salonunda belediye çalışanları ile bir araya gelerek açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada; Uzun zamandır gündemde olan ve işçi kardeşlerimizin beklediği bir çalışma olan taşeron işçilerimize devlet güvencesi olacak kadro çalışması neticelendi. Hükümetimiz tarafından 696 sayılı KHK ile getirilen haklar kapsamında yüz binlerce taşeron işci gibi Belediyemizde de çalışan taşeron işçilerimizin müracaatlarını aldık ve mutluluklarına ortak olduk. Bu vesile ile Tüm Çalışan arkadaşlarımıza şimdiden Hayırlı ve Uğurlu Olsun.

Bu düzenlemenin gerçekleştirilmesinde emeği olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide SARIEROĞLU ile hükümetimizin ilgili organlarındaki tüm çalışanlarına canı gönülden teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı