0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

ÇİFTÇİLERİMİZ İLE İSTİŞARE EDİLDİ

  12.1.2018 tarihinde eklendi.     602 kez okundu.

 

“AMASYA PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİF YÖNETİMİ İLÇEMİZDE ÇİFTÇİLER İLE BULUŞTU ”

Amasya Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SAATCİ, Amasya Pancar Ekicileri Kooperatif Başkanı Mehmet ÖZGÜN, Genel Müdür Kamil Vural AKYAZAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri ilçemize gelerek istişare toplantısı öncesi Belediye Başkanımız Sn. Kemal ŞAHİN`i makamında ziyaret ederek beraberinde İlçe Başkanımız Sefa ÇOBAN, İl Genel Meclis Üyesi İhsan YILDIRIM ve İlçemiz Pancar Ekicileri Kooperatifi yönetimi ile birlikte Belediyemiz Toplantı salonunda düzenlenen istişare toplantısına katılarak Siyasi Parti temsileri, Sivil Toplum Kuruluşları ve çok değerli çiftçilerimiz ile bir araya geldiler. Toplantı neticesinde Amasya Pancar Ekicileri Kooperatif Yönetimi ve Çalışanları değerli Çiftçilerimize öncelikle Göynüceğimizde ki verimli arazi potansiyelinden bahsederek gerekli açıklamalarda bulunuldu. Çiftçilerimizin gerekli sorun ve talepleri dinlenerek çiftçilerimiz ile karşılıklı soru cevap şeklinde süren toplantı sonucunda tüm çiftçilerimiz aydınlatılarak istişare edildi.

Toplantıda değerli çiftçilerimize hitaben konuşan Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN, her daim çiftçilerimizin yanında olduğunu her türlü desteği sağladıklarını ilçemizdeki arazi potansiyelinin yüksekliğini ve sulama alanlarının genişletildiğini belirterek toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

Bu vesile ile İlçemize gelerek çiftçilerimizi bilgilendiren ve bizlere onur veren Amasya Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SAATÇİ`ye, Amasya Pancar Ekicileri Kooperatif Başkanı Mehmet ÖZGÜN`e, Yönetim Kurulu Üyelerine, toplantının düzenlenmesinde emeği gecen ilçemiz pancar kooperatifi yönetimine ve tüm katılımcı değerli çiftçilerimize teşekkür ederiz.

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı