0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

SAYIN VALİMİZ`DEN İLÇEMİZE ZİYARET

  21.2.2018 tarihinde eklendi.     300 kez okundu.

 

"SAYIN VALİMİZ DR. OSMAN VAROL`DAN İLÇEMİZE ZİYARET"

Sayın Valimiz Osman VAROL İlçemize ziyaret gerçekleştirmiştir. İlçe ziyaretleri boyunca İlçe Kaymakam V. Taşova Kaymakamı Sayın Kudret KURNAZ, Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Şafak KARAKOYUN, İlçe Emniyet Amir V. Burak DAVŞAN ve İlçe Kurum Amirleri eşlik etti.

Sayın Valimiz Osman VAROL, İlçemizdeki programına ilk olarak İlçe Kaymakamlık binasında Kurum Amirleri Tarafından karşılanarak Makam ziyareti ile başladı. Kaymakamlık ziyareti ardından Çok değerli pazar esnafını ziyaret ederek tek tek her bir esnaf ile yakından ilgilendi incelemelerde bulundu. Pazar esnafına Hayırlı bol kazançlar dileyen Valimiz Osman VAROL ve beraberindekiler pazar yerinden ayrıldılar. 
Daha sonra Valimiz Osman VAROL, Kaymakamımız Kudret KURNAZ ve Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN İlçemizde bulunan Şehit Ailesi Sadık YUMAK`ı ve İlçemize bağlı Damlaçimen köyünde bulunan Şehit Ailesi Bekir BURSA`yı evinde ziyaret ederek her fırsatta şehit Ailelerimizin yanlarında olup onların acılarını paylaştıklarını belirterek sabır dilediler..Şehit Aileleri ile Yakından ilgilendiler. Valimiz Osman VAROL ve beraberindekiler daha sonra İlçe Belediye Başkanlığımızı ziyaret ettiler.Valimiz Ziyaret kapsamında Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN ve Kurum Personelleri tarafından karşılandı. Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN, belediyenin yürüttüğü çalışmalar hakkında Valimize bilgiler verdi. Valimiz, Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN’e yapacakları çalışmalarda ve görevinde başarılar diledi.

Ziyaret kapsamında Sayın Valimiz Osman VAROL`u ilçemizde ağırlamaktan büyük onur duyduk nezaketlerinden dolayı sonsuz Teşekkür ederiz.

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı