Ana Sayfa Faaliyetler 9 Ocak 2021 1086 Görüntüleme

2021 YILI İLK MECLİS TOPLANTISINI YAPTIK

Göynücek Belediye Meclisi 2021 yılının ilk meclis toplantısını Göynücek Belediye Başkanı Kadir Fatih Erdoğan Başkanlığında Göynücek Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirdi.

2020 yılının değerlendirmesini yapan Göynücek Belediye Başkanı Kadir Fatih Erdoğan, “Hem ülkemiz hem de dünya açısından 2020 yılı oldukça zor geçti. Depremler, orman yangınları, sel, kuraklık gibi doğal felaketlerin yanında tüm dünyayı etkileyen pandemi ile hem maddi hem manevi kayıplar verdik. Belediye olarak tüm sorumluluklarımızı yerine getirirken aynı zamanda halkımızın sağlığı için de belediyemizin tüm imkânlarını seferber ettik. Bu sırada yapmayı planladığımız bazı yatırımları da geçici olarak ertelemek zorunda kaldık.” dedi.

2021 yılının gündemi hakkında bilgi veren Başkan ERDOĞAN “2019 seçimi öncesinde Göynücek’imizi hak ettiği yere getireceğimize dair Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendiye bir söz verdim. Göynücekli hemşerilerimizde bana güvenerek bu göreve layık gördüler. Bunu gerçekleştirmek için yoğun bir 2021 planı hazırladık. Tam manasıyla gece uyumayacağız, gündüz oturmayacağız. İlçemizi cazibe merkezi haline getireceğiz.” Diyerek sözlerini sonlandırdı.

Ocak ayı gündem maddelerinin onaylanması sonrasında toplantı sona erdi.

 

Tema Tasarım | Osgaka.com